• https://www.facebook.com/www.bahcesatranci.net
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905322600304
  • https://www.instagram.com/yildirimsatranc_/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/channel/UC2Fcaq147Rljn1O72IKxtVw

Anasayfa


     SATRANÇ TAKIMLARI TEKNİK ŞARTNAMELERİ

   
Ürün Kodu : SATRANÇ TEKNİK ŞARTNAMELERİ
Üretici : Aygündüz Satranç
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Satranç Takımı Teknik Şartnamesi -1

SATRANÇ TAŞIMA ÇANTASI :

Rulo karton bobin 94 mm çap , 450 mm yükseklik karton masura 2,1 mm kalınlıkta olmalıdır. Masuranın dış yüzeyi 130 gr kuşe kağıt,idarenin belirlediği renkli resim yazı ile kaplanmalıdır.Kutunun alt kısmı sabit plastik kapak , üst kısmı açılır plastik kapak olacaktır.Çanta üst kısmında taşıma ipi askısı ile montaj yapılacaktır.

SATRANÇ TAŞLARI:

Şah boyu 64 mm çapı 26,50 mm piyon yüksekliği şah yüksekliğinin yarısından fazla olmalı diğer taşları şah ile piyon arasında staunton model olacaktır.Şah,piyon,kale,at,fil ve vezir olarak orantılı farklı yükseklilerde olmalıdır . Taşların toplam ağırlığı 180 g( +-% 4) taş rengi siyah-beyaz yada krem-siyah olacak . Beyaz taşlar (beyaz veya krem) ;1şah,1 vezir 2fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır. Siyah taşlar ;1şah,1 vezir 2 fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır.Beyaz veya krem , siyah taşların toplamı 32 adet olmalıdır. Taşların hammaddesi geri dönüşüm olmayacak, yoğunlaştırlmış moblen olmalıdır.

SATRANÇ ZEMİNİ:

Altlık Biyale olacaktır. Açıldığında zemine düz oturan, kalınlığı 2,2 mm yoğunluğu en az 1050 g / m² (+-20 g / m² )olan rulo yapılır malzemeden olmalıdır. Zemin 33 cmx 33 cm ebatında Krem renkte ve üzerine bordo serigrafi baskı olacak şekilde satranç müfredatına uygun harf ve rakamlar baskı yapılacak. Zemin üzerine idarenin belirleyeceği logo ve yazı kenar kısmına baskı yapılacaktır.

SATRANÇ TAKIMI KOLİSİ:

Koli mukavemetli olacak ve koli üzerine idarenin logosu baskı yapılacak. Her bir kolide 20 adet Satranç takımı konulacaktır.

GENEL ŞARTLAR

1. Alınacak satranç takımı miktarı 10.000 ( on bin ) dir .

2. Satranç takımları idarenin vereceği adreste teslim alınacaktır

3. Malzemelerin taşıması nakliyesine ait ücretler yüklenici tarafından karşılanacaktır .

4. İşin teslim süresi 25 (yirmi beş) iş günüdür.

Satranç Takımı Teknik Şartnamesi -2   

Satranç Takımı Teknik Şartnamesi

 SATRANÇ TAŞIMA ÇANTASI :

 Rulo karton bobin  80 mm çap , 370 mm yükseklik  karton masura 2,1 mm kalınlıkta olmalıdır. 420 denye Kumaştan üstten fermuarlı omuzdan askılı impertek çanta.Çanta üzerine ,idarenin belirlediği  yazı baskı yapılacaktır..

SATRANÇ TAŞLARI

Şah boyu  65 mm çapı  26,50 mm  piyon yüksekliği şah yüksekliğinin yarısından fazla olmalı  diğer taşları şah ile  piyon arasında staunton model olacaktır.Şah,piyon,kale,at,fil ve vezir olarak orantılı  farklı yükseklilerde olmalıdır . Taşların toplam ağırlığı 180 g( +-% 4)   taş rengi siyah-beyaz yada  krem-siyah  olacak . Beyaz taşlar (beyaz veya krem) ;1şah,1 vezir 2fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır. Siyah taşlar ;1şah,1 vezir 2 fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır.Beyaz veya krem , siyah taşların toplamı 32 adet olmalıdır. Taşarın hammaddesi  geri dönüşüm olmayacak, yoğunlaştırlmış moblen olmalıdır.

SATRANÇ ZEMİNİ:

Altlık Biyale   olacaktır. Açıldığında zemine düz oturan, kalınlığı 2,2 mm yoğunluğu en az 1050 g / m² (+_  20 g / m²  )olan rulo yapılır malzemeden  olmalıdır. Zemin 33 cmx 33 cm ebatında  Krem renkte ve  üzerine bordo  serigrafi baskı olacak  şekilde satranç  müfredatına  uygun harf ve rakamlar baskı yapılacak. Zemin üzerine  idarenin belirleyeceği  logo ve  yazı kenar kısmına  baskı yapılacaktır.

SATRANÇ TAKIMI  KOLİSİ:

 Koli  mukavemetli olacak  ve  koli üzerine idarenin  logosu baskı yapılacak. Her bir  kolide 20  adet Satranç takımı konulacaktır.

 GENEL ŞARTLAR

  1. Alınacak satranç takımı miktarı .......... dir .
  2. Satranç takımları idarenin vereceği adreste teslim alınacaktır
  3. Malzemelerin taşıması nakliyesine  ait ücretler yüklenici tarafından karşılanacaktır .
  4. İşin  teslim süresi  25 (yirmi beş) iş  günüdür.

 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret8393