• https://api.whatsapp.com/send?phone=905322600304
  • https://www.youtube.com/watch?v=6BAnEvPCazQ

ANASAYFA


     Rulo Ekonomik Satranç Takımı

   
Ürün Kodu : Rulo Eko Satranç Takım
Üretici : Aygündüz Satranç
Fiyat : 69 TL (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
Rulo Ekonomik Satranç Takımı 1000 adet ve üzeri geçerli fiyat istenilen özellikte tasarlanır ve üretilir. Kurumlara özel üretimler
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Ekonomik Satranç Takımı Kurumlara Özel Tasarımlar

Satranç Takımı Teknik Şartnamesi

SATRANÇ TAŞIMA ÇANTASI :

Rulo karton bobin 94 mm çap , 450 mm yükseklik karton masura 2,1 mm kalınlıkta olmalıdır. Masuranın dış yüzeyi 130 gr kuşe kağıt,idarenin belirlediği renkli resim yazı ile kaplanmalıdır.Kutunun alt kısmı sabit plastik kapak , üst kısmı açılır plastik kapak olacaktır.Çanta üst kısmında taşıma ipi askısı ile montaj yapılacaktır.

SATRANÇ TAŞLARI:

Şah boyu 64 mm çapı 26,50 mm piyon yüksekliği şah yüksekliğinin yarısından fazla olmalı diğer taşları şah ile piyon arasında staunton model olacaktır.Şah,piyon,kale,at,fil ve vezir olarak orantılı farklı yükseklilerde olmalıdır . Taşların toplam ağırlığı 180 g( +-% 4) taş rengi siyah-beyaz yada krem-siyah olacak . Beyaz taşlar (beyaz veya krem) ;1şah,1 vezir 2fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır. Siyah taşlar ;1şah,1 vezir 2 fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır.Beyaz veya krem , siyah taşların toplamı 32 adet olmalıdır. Taşların hammaddesi geri dönüşüm olmayacak, yoğunlaştırlmış moblen olmalıdır.

SATRANÇ ZEMİNİ:

Altlık tela olacaktır. Tela 100 gr rulo yapılır malzemeden olmalıdır. Zemin 36 cmx 36 cm ebatında beyaz renkte ve üzerine siyah renk serigrafi baskı olacak şekilde satranç müfredatına uygun harf ve rakamlar baskı yapılacak. Zemin üzerine idarenin belirleyeceği logo ve yazı kenar kısmına baskı yapılacaktır.

SATRANÇ TAKIMI KOLİSİ:

Koli mukavemetli olacak ve koli üzerine idarenin logosu baskı yapılacak. Her bir kolide 20 adet Satranç takımı konulacaktır.

GENEL ŞARTLAR

1. Alınacak satranç takımı miktarı ...........adettir. .

2. Satranç takımları idarenin vereceği adreste teslim alınacaktır

3. Malzemelerin taşıması nakliyesine ait ücretler yüklenici tarafından karşılanacaktır .

4. İşin teslim süresi 25 (yirmi beş) iş günüdür.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret319027